برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۵/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 در بورس فرش کاشان

فرش کاشان 3600 شانه به قیمت درب کارخانه

امروزه با گذشت زمان نوع و سبک زندگی بسیاری از انسان ها فرق کرده است به گونه ایی که این تغییرات چشمگیر است . در زمینه انتخاب فرش نیز این موضوع نیز حائز اهمیت است چرا که در گذشته نکته ایی که برای انتخاب فرش مد نظر بود کیفیت و متراژ فرش ها بوده است این در حالی است که امروزه علاوه بر این موارد مواردی همچون رنگ بندی و طرح و نقش ها نیز مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است .
خریداران عزیز جهت خرید فرش های ماشینی درجه یک و زیبا در بورس فرش کاشان می توانید کلیک کنید .
قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600
یکی از جدید ترین و به روز ترین فرش هایی که امروزه توسط کارخانجات و شرکت های تولید کننده فرش های ماشینی تولید می کنند فرش های ماشینی 1200 شانه می باشند . از این مدل از فرش ها به عنوان فرش های دستبافت گونه نیز یاد می شود زیرا به خاطر شانه و تراکم بالا نقش های درهم و ریز بافت زیادی دارد . کارخانه فرش کاشان تمامی فرش های 1200 شانه خود را با استفاده از جدید ترین و به روز ترین نقشه های روز دنیا تولید می کند . در فرش های  1200 شانه 8 رنگ به دلیل به کار بردن 8 رنگ اصیل و زیبا قدرت هارمونی در دکوراسیون نیز افزایش پیدا می کند .
از مهم ترین نکاتی که در انتخاب فرش های ماشینی 1200 شانه باید به آن توجه زیادی شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :
نکته اول
نوع جنس الیاف مصرفی در بافت فرش ها اواع مختلفی دارد به عنوان مثال اسفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بهترین مواد اولیه می باشد که مقامت بسیار بالایی دارد . با دست کشیدن بر روی فرش می توانید به لطافت و نرمی این نوع الیاف پی ببرید .
نکته دوم
فرش های از نظر شانه و تراکم نیز دسته بندی می شوند . هر چه تعداد شانه و تراکم فرش ها بالا تر باشد فرش زیبا تر و دلنشین تر می شوند و فرش از ظرافت بالایی برخوردار خواهد بود .
نکته سوم
شما برای انتخاب فرش ابتدا باید به این نکته نیز توجه کنید که فرش را برای چه مکانی می خواهید استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که فرش ها را با دیوار ها فاصله بدهید مثلا برای پذیرایی که باید فرش 12 متری استفاده کنید از فرش 9 متری استفاده کنید .
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه که شرکت فرش کاشان آن ها را تولید کرده است عبارت اند از :
1-    فرش های ماشینی 1200 شانه 8 رنگ
2-    فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه 8 رنگ که توسط شرکت فرش کاشان تولید شده اند :
1-    فرش ماشینی 1200 شانه  8 رنگ طرح زیگورات
2-    فرش ماشینی 1200 شانه  8 رنگ طرح هشت پرنده
3-    فرش ماشینی 1200 شانه  8 رنگ طرح نایین
4-    فرش ماشینی 1200 شانه  8 رنگ طرح نامیان
5-    فرش ماشینی 1200 شانه  8 رنگ طرح گیسو
6-    فرش ماشینی 1200 شانه  8 رنگ طرح گل افشان
به عنوان مثال : فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ طرح هشت پرنده ، شما می توانید این طرح زیبا در ابعاد فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری خریداری کنید . الیاف به کار رفته در این محصول 100 درصد آکریلیک هیت ست شده می باشد که قابلیت هایی همچون مقاوم بودن در برابر حرارت گرما و همچنین ضد حساسیت و ضد پرزدهی و ... را نیز دارا می باشد . شما می توانید این فرش را از سایت فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان در رنگ زمینه کرم به شکل مستطیل خریداری کنید . این فرش موغوب و زیبا توسط پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا که از کشور بلژیک خریداری شده است بافته می شوند .
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح انواع فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته که شرکت فرش کاشان آن ها را تولید کرده است :
1-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح وستا
2-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح وانیا
3-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح هور بانو
4-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح همراز
5-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح همدم
6-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مهوش
به عنوان مثال : فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مهوش ، یکی از پر فروش ترین محصولات این مجموعه می باشد که شما می تواید این فرش زیبا و لطیف را در رنگ زمینه سرمه ای از کارخانه فرش کاشان از طریق مراجعه به فروشگاه آنلاین خریداری کنید . منظور از فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 این است که تعداد گره های که در یک متر مربع عرض فرش زده می شود 1200 گره می باشد و تعداد  گره هایی که در متر طول فرش بافته می شود 3600 گره می باشد .
خرید فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 در بورس شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنند گان نامی در زمینه تولید فرش های ماشینی تمامی محصولات خود را نظیر فرش های ماشینی 500 شانه ، فرش های ماشینی طرح 700 شانه ، فرش های ماشینی 700 شانه ، فرش های ماشینی 1000 شانه ، فرش های ماشینی 1200 شانه ، فرش های ماشینی 1500 شانه خود را با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می کند . شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان ، فرش مورد نظر خود را به قیمت درب کارخانه ریداری کنید و از خدماتی که شرکت فرش کاشان برای مشتریان آنلاین خود در نظر گرفته است بهرمند شوید که شامل : ارسال رایگان فرش درب منزل و 10 سال ضمانت نامه معتبر و کتبی می باشد . خرید فرش به صورت اینترنتی سبب می شود تا شما هزینه های اضافی مانند هزینه حمل و نقل و هزینه دلالان ، هزینه اجاره و ... پرداخت نکنید و فرش مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه