برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۵/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش 1000 شانه از بورس فرش کاشان

فرش 1000 شانه در بازار بورس فرش کاشان

برای این که بتوانید در زمینه تولید فرش های ماشینی در بورس فرش موفقیت های عظیمی را کسب کنید باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شما دارای خصوصیات و مزایایی باشد که بسیاری از شرکت ها و مجموعه های تولید فرش آن ها را رعایت نمی کنند یا اطلاعات کافی در این راستا ندارند . در ادامه می خواهیم به بخشی از این ویژگی ها اشاره کنیم .
1- امروزه در بازار فرش ، فرش ها براساس شانه و تراکم های مشخصی تولید می شوند که در بازار فرش های ایران و در واقع بهتر است بگوییم جهان معمولا 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه با تراکم های معینی یعنی 1000 ، 2100 ، 3000 و 4500 می باشد که شما اگر می خواهید فرشی انتخاب کنید که از زیبایی بالایی برخوردار باشد اما در عین حال از قیمت بسیار مناسبی برخوردار باشد بهتر است به سراغ فرش های ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 بروید و از آن جایی که امروز دستگاه های بافنده پیشرفته در دنیا تولید شده اند این فرش ها دارای طرح و نگاره های زیبا و دلنشینی هستند که می توانند نظر خیلی از مشتریان را با سلایق و فرهنگ های مختلف جلب کنند و رضایت آن ها را به همراه داشته باشد ولی اگر کیفیت و دوام فرش برای شما حائز اهمیت است به سراغ فرشی بروید که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است که خوشبختانه می توانیم بیان کنیم که شرکت فرش کاشان تمامی محصولات خود را به خصوص فرش های 1000 شانه خود را با استفاده از این الیاف تولید می کند .
2- چند سالی است که شرکت های فرش ، فرش های به نام فرش بلژیکی تولید می کنند که این فرش ها به دلیل نازک بودن بسیار زود از بین می روند یعنی اکثر فرش ها بر اساس شست و شوی غلط چسب لاتکس خود را از دست می دادند و فرش گلوله گلوله می شود اما شرکت فرش کاشان از روش های فنی و تخصصی برای تولید فرش های خود استفاده می کند که مشکلاتی این چنینی برای محصولات خود پیش نیاید .بنابراین در تولید فرش های 1000 شانه تراکم 3000 از بهترین مواد اولیه و درجه یک روز دنیا استفاده می کند .
3- اکثر فرش ها روی کف پوش هایی مانند سرامیک و موزاییک های براق سر می خوردند شرکت فرش کاشان با داشتن تدبیر و دانشی که سبب می شود یک فرش از استاندارد های لازم برخوردار شود دور تا دور فرش های 1000 شانه خود را با چرم دوخته است که اصطلاحا به آن ها ترمز فرش گفته می شود و این چرم سبب می شود تا فرش روی سرامیک سر نخورد . بنابراین به شما توصیه می کنیم هنگام خرید فرش های ماشینی دقت کنید تا فرش دارای ترمز فرش باشد .
4-فرش های ماشینی 1000 شانه یکی از انواع فرش های دسبافت گونه هستند که اگر می خواهید از درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید بهترین کار این است که به پشت فرش نگاهی بیاندازید .
فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 در کارخانه فرش کاشان
به طور کلی در میان فرش های ماشینی ویژگی ها و فاکتور هایی وجود دارد که سبب می شود هرکدام از فرش ها کاربرد های متفاوتی داشته باشد ، به عونا مثال فاکتور هایی مانند شانه و تراکم ، متراژ ، تعداد رنگ و جنس نخ مصرفی در فرش که تمامی این موارد ذکر شده سبب می شود تا روی قیمت فرش ماشینی موثر و تاثیر گذار باشد . نکاتی که قبل از خرید فرش های ماشینی 1000 شانه باید به آن ها توجه کرد عبارت اند از :
1-شانه و تراکم فرش ماشینی 1000 شانه
فرش های ماشینی 1000 شانه توسط دستگاه های مخصوصی بافته می شود که در هر یک سانتی 10 گره زده می شود و این رویه سبب می شود که در یک متر از فرش ، 1000 گره زده باشد . در واقع اگر بخواهیم این فرش را با قالی هایی مانند فرش های 500 شانه مقایسه کنیم می توانیم بگوییم که فرش های 1000 شانه در گروه فرش های متراکم قرار دارد . اما دلیل این که خیلی از افراد فرش های باتراکم بالا مانند 1000 شانه انتخاب می کنند در این است این مدل از فرش ها طرح و نگاره های ریز نقش است که زیبایی کار را دو چندان می کند . بنابراین این فرش مناسب افردای است که می خواهند از فرش به عنوان وسیله ایی تزیینی استفاده کنند مناسب است . استفاده از الیاف های نازک و باریک در تولید فرش های ماشینی 1000 شانه یکی از الزاماتی است که حتما باید رعایت شود . شما می توانید از این فرش زیبا برای کف پوش فضایی مانند پذیرایی استفاده کنید .
2-متراژ فرش ماشینی 1000 شانه
با توجه به این که افراد فرش ها را برای فضا های مختلفی با متراژ هایی متنوعی استفاده می کنند از این رو فرش های ماشینی 1000 شانه در ابعاد استاندارد ( فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری ) و ابعاد غیر استاندارد ( حتی دلخواه و سفارشی ) تولید می شوند که اگر بخواهیم |آن ها را براساس قیمت مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که متقابلا هر چه تعداد متراژ ها بالاتر می رود قیمت آن ها نیز افزایش پیدا می کند . بیشتر شرکت فرش های خود را براساس استاندارد تولید می کنند اما اگر در اندازه های دیگر تولید شود مثلا کوچک تر از مقدار طبیعی به آن قالیچه می گویند .
3-رنگ فرش ماشینی 1000 شانه
شرکت فرش کاشان برای تولید فرش های خود از رنگ های زیبا و دلنشینی استفاده می کند تا هر کس بر اساس سلیقه و مدل چیدمان منزل خود فرش مورد نظرخود را بر حسب رنگ دلخواه خریداری کند . به این نکته نیز توجه کنید که هر چه میزان رنگ ها بیشتر باشد قیمت فرش نیز افزایش پیدا می کند .
4-الیاف مصرفی فرش ماشینی 1000 شانه
الیاف های مختلفی برای تولید فرش های ماشینی 1000 شانه وجود دارند که عبارت اند از : آکریلیک ، پلی استر ، پلی پروپیلن و... که بهترین ودرجه یک ترین آن ها الیاف آکریلیک هیت ست شده است که خاصیت ها و قابلیت های فراوانی را دارا می باشد از جمله ضد حساسیت و ضد پرزدهی و مقاوم بودن در برابر حرارت و گرما . استفاده از این الیاف در فرش سبب می شود تا نرمی و لطافت فرش بیشتر شود و شما هنگام راه رفتن روی فرش احساس خوشایندی داشته باشید .
معرفی انواع فرش های ماشینی 1000 شانه در شرکت فرش کاشان
1- فرش های ماشینی 1000 شانه گل برجسته
2- فرش های ماشینی 1000 شانه 10 رنگ
3- فرش های ماشینی 1000 شانه 14 رنگ
خرید فرش 1000 شانه از بازار بورس فرش کاشان 
شرکت فرش کاشان تمامی محصولات خود را با استفاده از مدرن ترین دستگاه های روز دنیا که از سرعت عمل و دقت بالایی برخوردار است تولید می کند و آن ها را به قیمت درب کارخانه از طریق فروشگاه آنلاین فرش کاشان به فروش می رساند و خدماتی را به مشتریان خود عرضه می کند که عبارت اند از : ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانت نامه معتبر و کتبی فرش

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه